| |

RECENZIA: Zľavový portál Kuponovnik.sk

Vzhľadom na prudko rastúce ceny sa nemožno čudovať, že čoraz viac zákazníkov sa snaží nájsť spôsoby, ako ušetriť. Rôzne zľavové portály sú pomerne efektívnym spôsobom, ako ušetriť desiatky až stovky korún pri nákupoch online aj v kamenných obchodoch. V dnešnej recenzii sa pozrieme na obľúbený zľavový portál https://www.kuponovnik.sk.

Čo je Kuponovnik.sk?

Ako už bolo spomenuté v úvode, Kuponovnik.sk je portál, ktorý na jednom mieste zhromažďuje nielen zľavové kódy a kupóny, ale aj zľavové akcie a výhodné ponuky z internetových e-shopov aj kamenných obchodov. Široká ponuka rôznych zliav a akcií je jednou z hlavných výhod tejto webovej stránky – všetko nájdete na jednom mieste.

Ako to funguje?

Fungovanie portálu Kuponovnik.sk je pomerne jednoduché. Nie je potrebné sa registrovať ani zadávať svoje údaje – ak máte záujem o niektorú zo zliav, stačí kliknúť na príslušné políčko, t. j. „Použiť zľavový kód“ alebo „Použiť zľavu“. Zatiaľ čo v prípade zľavových kódov sa vám zobrazí kód, ktorý stačí zadať pred zaplatením objednávky vo vybranom e-shope, v prípade zľavových akcií budete presmerovaní na webovú stránku alebo e-shop obchodu, kde zľavová akcia práve prebieha. Treťou alternatívou sú zľavové akcie v kamenných obchodoch – v tomto prípade vás tlačidlo „Využite zľavu“ presmeruje na webovú stránku obchodu s ďalšími podrobnosťami a podmienkami zľavy.

Veľký počet obchodov

Je asi zrejmé, že alfou a omegou takýchto zľavových portálov je dostatočne široká ponuka. V prípade Kuponovnika to skutočne stačí. V súčasnosti môžete na portáli nájsť 168 zľavových kupónov/kódov a 871 zliav. Zľavové kupóny alebo cenové akcie na stránke v súčasnosti poskytuje 629 obchodov, čo je vzhľadom na to, že ide o bezplatnú službu, už naozaj dobré číslo.

A na aké ponuky sa môžete tešiť? Čaká na vás široká ponuka zliav v obľúbených obchodoch, ako sú Humanic, Nike, XXXLutz, BauMax, Reebok, Möbelix, Teta, Notino, CCC, Philips a mnoho ďalších. Nechýbajú ani zľavy na medzinárodných portáloch, ako sú Kiwi.com a Booking.com.

Nakupovanie so zľavou
Zdroj: unsplash.com/freestocks

Jednoduché vyhľadávanie a prehľadné kategórie

Napriek bohatej ponuke sa nemusíte obávať zmätku. Portál umožňuje nielen jednoduché a rýchle vyhľadávanie na základe hľadaného tovaru alebo vybraného obchodu či značky, ale obsahuje aj prehľadné kategórie. Všetky zľavové akcie sú rozdelené do dvadsiatich troch kategórií, ako napríklad zdravie, hobby, elektronika, auto-moto, móda a oblečenie, parfumy, dom a nábytok…

Po kliknutí na kategóriu vám portál ponúkne zoznam všetkých súvisiacich zľavových kódov, ako aj prehľad najlepších obchodov v danej kategórii. K dispozícii je aj krátky opis samotnej kategórie.

Vysoké zľavy

Čo sa týka výšky zliav, ponuka je naozaj rozmanitá. Zatiaľ čo niektoré e-shopy ponúkajú skôr symbolické zľavy do niekoľkých percent, môžete sa tešiť aj na skutočne výhodné zľavové akcie, kde zľava dosahuje až 80 %. Ak chcete byť medzi prvými, ktorí sa dozvedia o zľavovom kóde, odporúčame vám prihlásiť sa k odberu newsletteru.

Časopisy a prehľadné recenzie

Okrem samotných zľavových ponúk portál ponúka aj množstvo praktických recenzií, ktoré sa vám budú hodiť pred nákupom v danom e-shope. Súčasťou portálu je aj online časopis so zaujímavými článkami na rôzne témy.

Záverečné hodnotenie

Ak chcete ušetriť peniaze pri nakupovaní online a v kamenných obchodoch, Kuponovnik je ideálnou voľbou. Hlavnou výhodou je, že ide o čisto bezplatnú službu – nemusíte sa starať o registráciu, ktorá je často spoplatnená. Zároveň je potrebné spomenúť, že nejde o cashback portál a nemusíte nikde zadávať svoje bankové údaje.

Hoci je ponuka akcií a zliav na Kuponovniku naozaj široká, nie vždy ide o exkluzívne zľavy. V mnohých prípadoch ide o bežné zľavové akcie, ktoré nájdete aj na oficiálnom e-shope obchodu. Nechýbajú však ani exkluzívne zľavy dostupné len na Kuponovniku – napríklad aktuálna exkluzívna 10 % zľava na výrobky Philips alebo 20 % zľava na výrobky Kärcher.

5/5 - (2 votes)

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *